これは難しい

宇宙的な色らしい。
投稿者
メッセージ  (タグ使用可)   ひらがながないと投稿できません。リンクは書き込めません。

削除キー 

 投稿者: Plastikovy_cnkr    投稿日: 2023年09月08日 (金) 15時42分32秒
Окна с действительно доступными предложениями

 投稿者: Plastikovy_xwol    投稿日: 2023年09月08日 (金) 15時42分31秒
Пластиковые окна лучшее решение для Вашего дома

 投稿者: Plastikovy_lama    投稿日: 2023年09月08日 (金) 15時42分19秒
Качественное окно

 投稿者: Plastikovy_qdKr    投稿日: 2023年09月08日 (金) 15時40分48秒
Доставка окон из пластика до Вашего дома

 投稿者: Plastikovy_ejst    投稿日: 2023年09月08日 (金) 15時40分47秒
Почувствуйте свет с пластиковыми окнами

 投稿者: XRumerTest    投稿日: 2023年09月08日 (金) 13時40分33秒
Hello. And Bye.

 投稿者: MichaelCal    投稿日: 2023年09月08日 (金) 09時32分07秒


bocor88

 投稿者: Plastikovy_sopn    投稿日: 2023年09月08日 (金) 05時14分48秒

Недостатки пластиковых окон и как им бороться

 投稿者: Plastikovy_pbMa    投稿日: 2023年09月08日 (金) 05時09分15秒
Надежный материал для пластиковых окон

 投稿者: Plastikovy_kqSl    投稿日: 2023年09月08日 (金) 05時09分08秒
Пластиковые окна с профессиональным монтажом

 投稿者: Plastikovy_wnOi    投稿日: 2023年09月08日 (金) 05時07分55秒
Установка пластиковых окон по доступной цене

 投稿者: Plastikovy_jmEr    投稿日: 2023年09月08日 (金) 05時07分26秒
Новые пластиковые окна с доступной ценой

 投稿者: RichardTit    投稿日: 2023年09月07日 (木) 06時29分18秒
НКЦПФР попереджа нвесторв про ризики втрати грошей в “Центр бржових технологй” та ISRAEL INVESTMENTS LTD
25.04.2019
Нацональна комся з цнних паперв та фондового ринку попереджа нвесторв про ризики втрати грошей в “Центр бржових технологй” та ISRAEL INVESTMENTS LTD.
Ц “проекти” не отримували вд Комс жодних лцензй, необхдних для здйснення нвестицйно дяльност чи надання послуг з цнними паперами та ншими фнансовими нструментами на територ Украни. Також Комся не надавала необхдних дозволв на розмщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.
Комся вбача в дяльност, види яко вказан на сайтах проектв ISRAEL INVESTMENTS LTD та Центр Бржових Технологй, ознаки можливого зловживання на ринку фнансових послуг.
НКЦПФР, в межах компетенц, здйснила вс необхдн д, зокрема, зверталась (безуспшно) з запитами до осб, як розмщують рекламн матерали, порушила (успшно) справи про правопорушення за безлцензйну дяльнсть на фондовому ринку.
Крм того, повдомила правоохоронн органи та Службу Украни з питань безпечност харчових продуктв та захисту споживачв.
Центр Бржових Технологй
Пд час здйснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активнстю аналтики Комс виявили сторнку “компан” Центр Бржових Технологй, на якй громадянам пропонують послуги портфельного нвестування, а саме нвестування у портфель Клервант, який сформований з акцй найбльших свтових компанй недооцнених активв.
Дал наводимо цитати з вдповдно сторнки компан Центр Бржових Технологй, як можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, як здйснюються без вдповдного дозволу Комс:
Повний пакет послуг, що надаться Центром Бржових Технологй надйний фундамент, на якому будуться буде розвиватися ваш бзнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналтична технчна пдтримка на всх етапах, вд вдкриття рахунку до ршення призупинити або закрити торгвлю;
Клеревант сформований фахвцями компан ЦБТ визнаними лдерами по портфельному нвестуванню в Укран. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваш грош знаходяться на рахунку вропейського банку. Вони застрахован фондом гарантованого страхування нвесторським компенсацйним фондом вропи;
Ункальнсть Клеревант поляга в надйност нновацях. Даний нвестицйний портфель поднав в соб високу прибутковсть акцй найбльших свтових компанй недооцнен активи. Можливсть заробити вд $ 5 000 до $ 50 000 за деклька мсяцв. Вигода: максимальний дохд завдяки ункальнй стратег оцнки акцй та нших активв;
Центр Бржових Технологй безумовний лдер за клькстю ВП-клнтв серед всх укранських компанй, як працюють на фнансових ринках.
Також аналтики Комс виявили багато зовншньо реклами проекту в м. Кив, роликв на радо, банерв та реклами на багатьох нформацйних ресурсах у мереж нтернет. Як сказано на сайт проекту, “Центр Бржових Технологй” ма розгалуджену мережу флй та представництв у багатьох мстах Украни”.
З вдкритих джерел Комся також встановила, що послуги для забезпечення дяльност домену надаються компаню OVH Hosting Oy, яка зарестрована в Фнлянд, та використову вртуальн приватн хмарн сервери (VPS), як забезпечують анонмнсть власникв доменв.
На офцйний запит Комс про надання нформац вд ЦБТ вдповдь так не надйшла.
ISRAEL INVESTMENTS LTD
Сайт проекту ISRAEL INVESTMENTS LTD пропону громадянам послуги портфельного нвестування та п’ять рзних варантв нвестицйних пакетв за цною вд $ 500 до $ 50 000, як “сформован з дорогоцнних металв, нафти, цнних паперв, криптовалют та стартапв”. Також на сторнц компан зазначен так послуги, як управлння нвестицйними портфелями, нвестування у рзн види накопичувальних фондв та у бржов ндексн облгац, надання нформацйно-аналтичних та брокерських послуг.
Дал наводимо цитати з вдповдно сторнки компан ISRAEL INVESTMENTS LTD, як можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, як здйснюються без вдповдного дозволу Комс:
Професонали нашо компан також можуть створити ндивдуальний нвестицйний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Вн буде доповнений фнансовими нструментами, як допоможуть швидше досягти поставлених цлей. Щоб грош почали працювати на Вас, покладайтеся на професоналв!;
П нада стабльний щомсячний пасивний дохд. Придбати портфель дуже просто: вибирате пакет, тиснете нвестувати, заповнюте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, дал з Вами зв’яжеться наш фахвець. Вн надасть повну консультацю обговорить вс детал обраного портфеля;
нвестицйний портфель це рзн активи, об’днан для досягнення певних фнансових цлей. П може складатися з золота, нерухомост, цнних паперв, опцонв. Israel Investments пропону готов нвестицйн пакети, як будуть приносити прибуток незалежно вд полтично чи ринково ситуац. Портфел доступн для громадян будь-яких кран.
Рекламу ISRAEL INVESTMENTS LTD аналтики виявили на багатьох популярних нформацйних ресурсах у мереж нтернет, у соцальних мережах. Вдповдно до нформац з сайту, ISRAEL INVESTMENTS LTD ма представництва в зрал, Англ, тал, Швейцар, та Укран.
Згдно з даними диного державного рестру юридичних осб, фзичних осб-пдпримцв та громадських формувань, офцйне представництво ISRAEL INVESTMENTS LTD в Укран зарестровано як юридична особа ПП “ФЛК “ЗРАЛЬ НВЕСТМЕНС” (код за ДРПОУ 42620622).
Послуги забезпечення дяльност домену надаються компаню 101domain, яка зарестрована в США, також нада свом клнтам можливсть приховати нформацю про них у загальнодоступних нтернет джерелах.
На офцйний запит Комс про надання нформац вд проекту вдповдь так не надйшла.
Комся констату в обох випадках вс ознаки можливого зловживання на ринку фнансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштв. НКЦПФР вжива всх законних заходв щоб мнмзувати потенцйно протиправну дяльнсть та попереджа нвесторв про ризики втрати грошей.

 投稿者: Alexeywourn    投稿日: 2023年09月05日 (火) 08時28分08秒
Всем привет!
Максти поставляем полный комплект зданий из легких конструкций включающий каркас, стеновое и кровельное ограждение, метизы, окна, двери, ворота.
Каркасы зданий и сооружений хозяйственного, складского и жилого назначения из оцинкованного профиля собственного производства: Комплексы для КРС, птицекомплексы, конюшни, зернохралища, овощехранилища,сенохранилища, складские здания, торговые комплексы, СТО, гаражи…
Вы можете заказать у нас быстровозводимые здания

 投稿者: Jeffreyquave    投稿日: 2023年09月03日 (日) 21時43分42秒


**樂城:線上賭場的新時代**

在現代的數位時代,樂的方式已經發生了翻天覆地的變化。其中,線上樂城無疑是近年來最受歡迎的樂方式之一。那麼,什麼是樂城?它又有些魅力?讓我們一起深入探討。

**什麼是樂城?**

樂城,簡單來,就是線上賭場。它提供了一個平台,讓玩家可以在家中、公室,甚至是在路上,都能享受到賭場的樂趣。從老虎機、撲克、百家樂到骰寶,各種經典的賭場遊戲都能在樂城中找到。

**樂城的優勢**

1. **便利性**:不需要出門,只要有網路連接,就能隨時隨地玩。
2. **遊戲多樣性**:樂城提供的遊戲遠超過實體賭場,玩家可以隨心所欲地選擇。
3. **安全性**:大多數的樂城都有嚴格的安全措施,確保玩家的資料和金錢都得到保護。
4. **優惠活動**:線上樂城經常有各種優惠和紅利,吸引玩家參與。

**如何選擇樂城?**

選擇樂城時,最重要的是確保它的可靠性和信譽。建議玩家看該樂城的評價、獲得的獎項,以及是否有合法的營業許可。此外,也可以參考其他玩家的經驗和建議。

**樂城的未來**

隨著科技的進,樂城的遊戲體驗也在不斷地升級。例如,現在有些樂城已經提供了擬實境(VR)遊戲,讓玩家彷彿置身於真實的賭場中。未來,我們還可以期待更多的創新和驚喜。

**結語**

樂城為現代人帶來了全新的樂方式。它結合了賭場的刺激和線上遊戲的便利,成為了許多人休樂的首選。不過,玩家在享受遊戲的同時,也應該注意控制自己,確保賭博是健康的樂,而不是成的陷。

 投稿者: Jeffreyquave    投稿日: 2023年09月03日 (日) 08時30分55秒


 投稿者: Bali_hnOt    投稿日: 2023年09月03日 (日) 05時39分34秒
Unbeatable Bali real estate for sale

 投稿者: Derekpew    投稿日: 2023年09月02日 (土) 14時29分10秒


!

.

- , .

.


 投稿者: Bali_oaol    投稿日: 2023年09月01日 (金) 20時58分31秒
Make Bali Your Dream Home

 投稿者: Bali_rmEl    投稿日: 2023年09月01日 (金) 18時27分30秒
Take the Chance - Bali Real Estate for Sale is Now Here!

前ページ  次ページ  過去ログ  削除
MASTER
エース